Nasza Firma

Swoje pomysły czerpiemy z natury i otaczającego świata.
Nasze projekty stanowią prawdziwe inspiracje dla każdego, dla kogo liczy się jakość, oryginalny styl oraz wybór trafiony w punkt.
Ofertę kierujemy do kobiet ceniących połączenie mody, jakości i stylu.

Kolekcja Jesień - Zima 2017 / 2018

Co będzie modne w sezonie Jesień – Zima 2017 / 2018?
Modne będą żakardy, sztuczne futerka i kreacje à la szlafrok. Warto zwrócić uwagę także na klasykę – karmelowy trencz albo płaszcz w kratę.

Już niebawem

Kolekcja męska jest jeszcze odległą perspektywą. Niemniej jednak zaczęliśmy nad nią prace. Będziemy informować Was o postępach, uchylając co jakiś czas rąbka tajemnicy. Śledźcie nasze serwisy.

Pomysły

Swoje pomysły czerpiemy z natury i otaczającego świata. Obserwujemy jak zmieniają się nasze otoczenie i nasze potrzeby. Industrialna rzeczywistość może być źródłem inspiracji jeśli tylko tego chcemy. My chcemy! A Wy? Dlatego u nas jesteście!

Projekty

Nasze projekty stanowią prawdziwe inspiracje dla każdego, dla kogo liczy się jakość, oryginalny styl oraz wybór trafiony w punkt. Odzież na każdą okazję. Staranność wykonania to nasz punkt. Co się stanie jeśli nasze punkty się spotkają?

Pokazy

Nasze kolekcje mają premierę na specjalnych pokazach. Najnowsze projekty z naszej pracowni, cała masa dodatków i najlepsza ekipa w tej części Polski. Równie nowoczesne i atrakcyjne dla oka są scenografie pokazów – zawsze oryginalne i dostosowane do stylu prezentowanej odzieży.

Oferta Limitowana

W tym miejscu pojawiać się będą oferty limitowane oraz okazje dnia. Już niebawem pierwsza promocja. Zapraszamy.

Znajdź okazję

Znajdź swoją okazję. Znajdź nasz cel i porównaj ze swoim. Jesteśmy pewni, że myślimy tak samo.

Przejrzyj kolekcję

Jeśli jeszcze tu jesteś to znaczy, że znalazłaś cel. Nalegamy abyś przejrzała nasze kolekcje. Nie trać czasu – to tylko jeden krok.

Przejdź do sklepu

Zrób ten jeden krok więcej i przejdź do sklepu. Dajemy gwarancję, że się nie zawiedziesz. Od teraz Twój cel jest także naszym celem. Dziękujemy.

PPHU CHAOOS Edyta Łupińska

Skontaktuj się z nami

8 + 12 =

Pin It on Pinterest

Shares
Share This