Formy dostawy

Formy realizacji dostawy
1. Poczta Polska – przesyłka priorytetowa
2. Kurierem InPost
3. Paczkomaty InPost

Koszty dostawy
– Zamówienia płatne przelewem tradycyjnym – koszt przesyłki: 15 zł
– Zamówienia płatne przelewem elektronicznym – koszt przesyłki: 15 zł
– Zamówienia płatne za pobraniem – koszt przesyłki: 20 zł
Przy jednorazowym zamówieniu powyżej 200 PLN przesyłka jest gratis.

Czas realizacji
Przesyłki bez względu na wybraną formę dostawy standardowo realizujemy w ciągu 3 dni roboczych.
Powyższy czas uzależniony jest od ilości zamówień oraz dostępności produktów.

Status przesyłki
W momencie nadania przez nas paczki na maila z jakiego złożyli Państwo zamówienie otrzymają Państwo wygenerowany numer nadania paczki z firmy kurierskiej, za pomocą którego będą Państwo mogli sprawdzać status przesyłki. Otrzymanie powyższego maila będzie potwierdzało, że przesyłka została do Państwa wysłana.

Przesyłka nie została dostarczona
Gdyby paczka nie została dostarczona do Państwa w czasie określonym w regulaminie prosimy o pilny kontakt mailowy lub telefoniczny. Jak najszybciej postaramy się ustalić co jest powodem zaistniałej sytuacji.

Zwroty i reklamacje
Zwroty zakupionych towarów są przyjmowane tylko pod warunkiem, że nie były używane, posiadają oryginalne opakowanie, są dostarczone w komplecie. Pieniądze za zwrócony towar zostaną wysłane na podane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych. Koszty zwrotów ponosi kupujący.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu bądź rozpatrywane tylko na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego w obecności doręczyciela. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep. UWAGA: sprawdź zawartość przesyłki w obecności dostarczającej ją osoby! Zwroty i reklamacje powinny być adresowane na adres podany w danych kontaktowych sklepu.

regulamin sklepu internetowego

Kontakt

E-mail: sklep@chaoos.pl
Poniedziałek – Piątek 9.00 – 15.00

PPHU Chaoos
NIP: 959-077-76-50