Jesteśmy z Wami już 20 lat

Firma Odzieżowa PPHU Chaoos jest wyłącznym właścicielem marki Chaoos. Działamy na rynku odzieżowym od 2000 roku. Lata doświadczeń pozwalają nam oferować najmodniejszą odzież za rozsądną cenę. Swoje pomysły czerpiemy z natury i otaczającego świata. Obserwujemy jak zmieniają się nasze otoczenie i nasze potrzeby. Industrialna rzeczywistość może być źródłem inspiracji jeśli tylko tego chcemy. My chcemy! A Wy?

Nasze kolekcje tworzymy w oparciu o najnowsze tkaniny i dodatki krawieckie producentów oraz importerów krajowych i zagranicznych. Ofertę kierujemy do kobiet ceniących połączenie mody, jakości i stylu.

Nasz styl

Bogate doświadczenie, wytrwałość i niekonwencjonalne podejście do życia plus pasja i profesjonalizm pozwoliły stworzyć nam markę Choos. Pragniemy aby nasze kreacje zawsze kojarzyły się wygodą, elegancją i niepowtarzalnym stylem.

Tworzymy z pasją

Projektujemy i szyjemy z myślą o naszych Klientkach i chcemy, żeby każdy model pasował idealnie. Szanujemy różnorodność i naturę, która nas otacza. Aby sprostać oczekiwaniom, świadomie zestawiamy naturalne i syntetyczne materiały. Zawsze prezentujemy skład materiałów. Chcemy budować zaufanie, nie tylko w kwestii ubrań ale również w relacjach.

regulamin sklepu internetowego

Kontakt

E-mail: sklep@chaoos.pl
Poniedziałek – Piątek 9.00 – 15.00

PPHU Chaoos
NIP: 959-077-76-50